CHP heyetinden BİGACEM Başkanı Aygül’e “Geçmiş olsun” ziyareti

Eklenme Tarihi : 2021-06-09

Bu Haber 33 Kez Okundu.

Facebookta Paylaş   Tweetle

CHP Milletvekillerinden oluşan, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak başkanlığındaki CHP heyeti üyeleri Bitlis Gazeteciler Cemiyeti (BİGACEM) Başkanı Sinan Aygül’e “Geçmiş olsun” ziyaretinde bulundu.

 

Çeşitli temalarda bulunmak üzere Bitlis’e gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak başkanlığındaki CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek, Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, Parti Meclis Üyesi Hakan Uyanık ile parti üyeleri bir ziyarette Bitlis Gazeteciler Cemiyeti’ne gerçekleştirdi.

 

Ziyaret kapsamında BİGACEM Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelen heyet üyeleri yaptığı taciz haberi nedeniyle hapis cezası alan BİGACEM Başkanı Sinan Aygül’e “Geçmiş olsun” dileklerini iletti.

 

Hapis cezası aldığı taciz haberi olayının detayları ile ilgili CHP heyetini bilgilendiren BİGACEM Başkanı Aygül, kararın haksız olduğunu savunarak, Anayasa Mahkemesi ve AİHM’e gerekli başvuruları yapacağını ifade etti.

 

Geçmiş olsun dileklerini ileten CHP heyeti üyeleri ise, Aygül’ün yaşamış olduğu olay ve haksızlığın sadece yaşanan adaletsizliklerden biri olduğuna dikkat çekerek, CHP iktidarı döneminde tüm haksızlık ve adaletsizliklerin sona ereceğini ifade ettiler.


bigacem.org
bigacem.org

 

BİGACEM
BİGACEM
Anketimize Katılın


Bitlisin en oncelikli sorunu sizce nedir

  • -------------------