BİGACEM ve Yurtiçi Kargo arasında "İndirim anlaşması" imzalandı

Eklenme Tarihi : 2021-05-07

Bu Haber 71 Kez Okundu.

Facebookta Paylaş   Tweetle

Bitlis Gazeteciler Cemiyeti (BİGACEM) ile Yurtiçi Kargo arasında Türkiye genelinde geçerli olacak "İndirim anlaşması" imzaladı.

Yurtiçi Kargo ile imzalanan indirim protokolü ile BİGACEM üyesi Gazeteciler tüm kargo gönderilerini Türkiye geneline indirimli bir şekilde gönderme imkanı bulacak.

Yurtiçi Kargo ile ciddi bir indirim anlaşması sağladıklarını belirten BİGACEM Başkanı Sinan Aygül, sağlanan indirimden dolayı Yurtiçi Kargo'ya teşekkürlerini iletti.

İndirim anlaşmasının her iki kurum için hayırlı olmasını dileyen Aygül, "BİGACEM olarak üyelerimize yönelik başlatmış olduğumuz indirim anlaşmalarına farklı bir sektörden bir yenisini daha eklemiş olduk. Yurtiçi Kargo ile yapmış olduğumuz indirim anlaşması neticesinde üyelerimiz için ciddi anlamda bir indirim sağlanmış oldu. Bu indirimden cemiyetimiz üyesi tüm Gazeteciler üyelik kartlarını ibraz etmek koşuluyla yararlanabilecek. İndirim anlaşmamız sadece Tatvan ile sınırlı olmayıp Türkiye genelindeki tüm şubelerde geçerli olacak. İnşallah cemiyet olarak farklı sektörlerde de indirim anlaşmalarımız devam edecektir. Ben bu vesile ile indirim anlaşmasının cemiyetimiz ve üyelerine hayırlı olmasını diliyorum." diye konuştu.


bigacem.org
bigacem.org

 

BİGACEM
BİGACEM
Anketimize Katılın


Bitlisin en oncelikli sorunu sizce nedir

  • -------------------